“Буковель” буде на карантині щонайменше до 27 березня

Автор: Костинюк Олександр

13 Бер, 2021 16:30

Поділитись публікацією
“Буковель” буде на карантині щонайменше до 27 березня

Туристичний комплекс “Буковель” планує відкритися не раніше, ніж 27 березня.

Читайте також: У Буковелі податківці на лижах приїхали з перевірками до кафе на вершинах (ФОТО)

Про це йдеться на фб-сторінці курорту, інформує “Галка”.

“Друзі! Доводимо до Вашого відома, що 12.03.2021 регіональна комісія з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука постановила від сьогодні, 13.03.2021, до 27.03.2021 визначити село Поляниця територією з обмеженим в’їздом.

В зазначений період буде обмежено в’їзд громадянам, що прямують до Поляниці (в тому числі до туристичного комплексу “Буковель”) з розважальною, спортивною та іншою відпочинковою метою. Вимоги та рішення регіональної комісії фактично позбавляють ТК “Буковель” об’єктивної можливості для продовження функціонування та надання туристичних послуг”, – йдеться в повідомленні.

Адміністрація ТК “Буковель” обіцяє докласти всіх зусиль, щоб забезпечити гостей можливостями для отримання придбаних на цей період послуг після 27 березня.

“З питань перенесення заїздів, заброньованих на цей період звертайтеся в організації, через які було здійснено бронювання. Просимо з розумінням поставитись до цієї ситуації та сподіваємося на швидку зустріч у серці Карпат!”

Теги: