“Буковель” хоче придбати Франківський комбінат хлібопродуктів за 31,6 мільйона гривень (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

27 Гру, 2023 12:12

Поділитись публікацією
“Буковель” хоче придбати Франківський комбінат хлібопродуктів за 31,6 мільйона гривень (ФОТО)

27 грудня відбувся аукціон з продажу приміщення Івано-Франківського хлібокомбінату, що знаходиться у селі Микитинці. Його хоче придбати ТОВ “Буковель” за 31 636 980 гривень з урахуванням ПДВ.

Про це пише “Галка” з посиланням на Prozorro.

Франківський хлібокомбінат був заснований в 1979 році. На підприємстві також працював завод з виготовлення комбікормів. Він зупинив свою роботу у 2019 році через значну заборгованість перед кредиторами, бюджетом та працівниками.

До зупинки виробництва комбінат виробляв борошно та крупу. Крім того, компанія виробляла корми для тварин, розводили овець, кіз тощо.

У 2022 році Фонд державного майна почав готувати підприємство до приватизації.

До лоту входять цехи, виробничі корпуси та адміністративні приміщення, їдальня, корівники, пташники та гаражі загальною площею понад 46 700 кв. м, дві земельні ділянки загальною площею понад 12,3 га, обладнання комбінату та 14 транспортних засобів.

Згідно з умовами продажу, покупець повинен буде погасити борги по зарплатах перед бюджетом у розмірі 70,15 млн грн упродовж шести місяців. Протягом цього ж часу переможець аукціону також не має права звільняти чинний персонал підприємства.

Аукціон мав пройти ще 19 грудня 2023, проте не відбувся, через відсутність учасників.

Ціна лоту під час першого аукціону складала 52 726 300 гривень. Після цього його ціну знизили вдвічі – до 26 363 150 гривень без ПДВ.

Єдиним учасником кінцевого аукціону стало товариство з обмеженою відповідальністю “Буковель”. Протоколу результатів аукціону ще немає.

Як писала “Галка”, цього року Мисливський центр у Марківцях купило ТОВ “Буковель”, яке належить родині олігарха Палиці.

За даними аналітичної системи YouСontrol, власниками ТОВ “Буковель” є жителі Швейцарії Палиця Захар Ігорович та Палиця Оксана Василівна.

Захар Палиця – син Ігоря Палиці, народного депутата України (фракція «За майбутнє»). Ігор Палиця відомий тим, що є бізнес-партнером олігарха Ігоря Коломойського, який наразі перебуває в СІЗО.

Оксана Палиця – колишня дружина депутата, власниця численних готелів та торгових центрів.