Бурмака, Матвієнко і Яремчук заспівали для українських солдатів

Автор: Турій Роман

21 Jul, 2014 15:16

Поділитись публікацією
Бурмака, Матвієнко і Яремчук заспівали для українських солдатів

Вітчизняні співачки Тоня Матвієнко, Марічка Бурмака, Марія Яремчук, а також гурти “Without Limits” та “Куку Шанель” вирушили на Схід країни до українських солдатів. 

Цими вихідними артисти виступили в містечку Ізюм, що Харківщині, повідомляє ТСН. Аби солдатам було приємно не лише слухати, а й дивитися, Матвієнко для концерту обрала ніжну сукню червоно-білого кольору, а Яремчук коротку зелену сукню. 776651 922832 Співачки виконали відомі українські пісні, а коли були веселі композиції зірки завзято зазивали військових у танок.151394

“Дивишся на ці намети, на хлопців і думаєш, що хтось з них може загинути – це дуже страшно. Те, що ми привезли на Ізюмщину – це не концерт… Я не хочу сидіти вдома і нічого не робити. Байдужість сьогодні – це дуже великий гріх для України. А пісні я співала такі, щоб відволікти хлопців від буднів, аби вони ще раз згадали своїх матерів і коханих”, – поділилася Матвієнко.

Нагадаємо, на початку липня  Матвієнко та Мірзоян заспівали для бійців, які їдуть в зону АТО. Артисти виступили в рамках концертного туру “Підтримай своїх”.