Бурштинська ТЕС – один з 516 небезпечних об’єктів на території областіі

Автор: Людмила Баран

16 Aug, 2014 15:11

Поділитись публікацією
Бурштинська ТЕС – один з 516 небезпечних об’єктів на території областіі

Робота електростанції у Бурштині вимагає суворого дотримання правил пожежної безпеки. Для покращення навичок рятувальники провели тактико-спеціальні навчання.

На території області нараховується 516 потенційно небезпечних об’єктів, серед яких є і найпотужніша на Західній Україні теплова електростанція – Бурштинська ТЕС, повідомляє ДСНС області.

Безперебійна робота станції вимагає суворого дотримання персоналом об’єкту правил пожежної безпеки в процесі виробництва та підвищеної уваги з боку пожежно-рятувальної служби. З метою перевірки боєздатності пожежно-рятувальних підрозділів, взаємодії рятувальників та служб об’єкту у випадку виникнення надзвичайної ситуації, на Бурштинській ТЕС тактико-спеціальні навчання.

За тактичним задумом навчань було інсценізовано ситуацію, за якої  при проведенні ремонтних робіт локомотива виникло 2 загорання дизельного палива і вогонь почав поширюватись.  Рятувальники відтворили процес порятунку людей та ліквідації пожежі.

Після відпрацьованих дій з особовим складом пожежно-рятувальної служби проводиться розбір навчань, оцінюється правильність дій вогнеборців та працівників об’єкту у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Такі заходи допомагають особовому складу бійців ДСНС відпрацювати навички роботи в екстремальних ситуаціях, перевірити боєздатність основної та спеціальної техніки.