Бурштинська ТЕС про чорний дощ: компанія не може реконструювати одразу всі енергоблоки

Автор: Турій Роман

08 Бер, 2018 14:33

Поділитись публікацією
Бурштинська ТЕС про чорний дощ: компанія не може реконструювати одразу всі енергоблоки

Вранці восьмого березня “Галка” писала, що мешканці Бурштина скаржаться на чорний дощ, який випав над містом та забруднив одяг, машини і загалом все місто (ФОТО).

У прес-службі “ДТЕК Бурштинська ТЕС” на прохання “Галки” прокоментували інцидент.

“Бурштинська ТЕС збудована в в 1969 році та була в державній власності до 2012 року. Як і тоді, так і з моменту приватизації працювала дванадцятьма енергоблоками. Викиди твердих часток в атмосферу спостерігалися завжди. В залежності від погодніх умов і напряму димового факела, мешканці можуть спостерігати зони забруднення від роботи старих електрофільтрів максимум в радіусі 40 км від Бурштинської ТЕС. Компанія ДТЕК несе соціально корпоративну відповідальність і питання екології є пріоритетним в діяльності. На сьогоднішній день, Компанія оновила уже 3 електрофільтри, це скоротило кількість викидів твердих часток в повітря. Стратегічний план на 10 років передбачає заміну ще 3-х електрофільтрів. Реконструкція блоку – це масштабний, довготривалий і високовартісний процес, а тому компанія не може реконструювати одразу всі 12 енергоблоків”, – зазначають у компанії.

У ДТЕК додали, що екологічний податок, що сплачує Бурштинська ТЕС до обласного бюджету, складає близько 300 млн грн в рік.