Бурштинська ТЕС втретє не допустила екологічну інспекцію до проведення перевірки (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

10 Sep, 2019 11:14

Поділитись публікацією
Бурштинська ТЕС втретє не допустила екологічну інспекцію до проведення перевірки (ФОТО)

Екологічна інспекція мала всі необхідні документи для проведення перевірки.

Читайте також: Франківців кличуть на акцію, де збиратимуть кошти на ремонт автівки добровольців

9 вересня  працівники Державної екологічної інспекції Карпатського округу прибули на Бурштинську ТЕС ПАТ “ДТЕК Західенерго” для проведення позапланової перевірки на підставі розгляду звернення громадянина Абраміва В.З. Інспектори мали усі необхідні для проведення заходу документи, зокрема погодження Мінприроди України на проведення позапланової перевірки та направлення встановленого взірця, однак під формальними приводами так і не були допущені до проведення заходу.

Інспекція звернулась з даного приводу до органів Нацполіції, складено акт про недопуск.

Нагадуємо, що попередній недопуск трапився у липні 2019 року, коли державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу не допустили до планової перевірки.

Також у 2017 році Бурштинська ТЕС не допустила Державну екологічну інспекцію в Івано-Франківській області до проведення планового заходу державного нагляду (контролю).

Довідково:
За інформацією Міністерства екології та природних ресурсів України, Відокремлений підрозділ “Бурштинська ТЕС” ПАТ “ДТЕК Західенерго” включено до «Переліку об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні по викидах в атмосферне повітря» та до «Переліку об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля по утворенню відходів».

На фото – запиленість біля золовідвалу №3 Бурштинської ТЕС, знято інспекторами по дорозі з підприємства 09.09.2019.

Теги: