Бюджет участі-2019: 133 проектів франківців змагатимуться за чотири мільйони з міської казни

Автор: Застава Максим

09 Кві, 2019 17:39

Бюджет участі-2019: 133 проектів франківців змагатимуться за чотири мільйони з міської казни

Днями завершився прийом проектних заявок на участь у Бюджеті участі, який цьогоріч передбачає чотири мільйони гривень. Розпочали його 11 березня й за цей час франківці подали 133 ідеї, як зробити Івано-Франківськ кращим.

У рамках інформаційно-освітньої кампанії протягом 6 днів відбувалися заняття «Школи Бюджету участі». ЇЇ відвідали близько 60 учасників школи за 6 днів. Тут всі охочі могли дізнатися що таке бюджет участі та отримати допомогу у заповненні заявки, йдеться на сайті програми.

Зі 133 проектів – 45 великих і 88 малих. Також 48 в категорії «Освітніх» та 85 в категорії «Інше».

Нагадаємо, проекти бюджету участі, залежно від вартості ідей, поділяються на малі – до 100 тисяч гривень і великі – до 300 тисяч гривень.

Голосування розпочнеться 22 квітня та триватиме до 20 травня. Перший тиждень воно буде лише електронним на сайті. Далі – можна буде голосувати в ЦНАПах – центральному та 3 територіальних підрозділах (вул. Галицька, Мазепи та Івана Павла ІІ).

Крім цього, буде можливість проголосувати у мобільному ЦНАПі, який курсувати містом у попередньо визначені години та за визначеним маршрутом.

Детальніше про голосування стане відомо згодом.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...