Бюджет участі «пожирнішав»: мерія закликає франківців поборотися за 15 мільйонів для своїх ідей (ФОТО)

Автор: Турій Роман

06 Feb, 2020 11:17

Поділитись публікацією
Бюджет участі «пожирнішав»: мерія закликає франківців поборотися за 15 мільйонів для своїх ідей (ФОТО)

В Івано-Франківську вкотре стартує “Бюджет участі” – проєкт, який покликаний фінансувати ідеї мешканців щодо покращення якості життя у місті.

Читайте також: Марцінків спробує завадити об'єднанню франківських університетів позачерговою сесією

Про деталі проведення програми розповіли у стінах мерії 6 лютого.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що цьогоріч місто “віддасть” на ідеї франківців 15 мільйонів гривень. Ця цифра є утричі більшою, ніж у 2019 році, інформує “Галка“.

Щоправда, у мерії вже вирішили долю 10 мільйонів з цієї суми – вони підуть на ремонт доріг. Максимальна вартість одного «дорожнього» проєкту може складати півтора мільйона.

«Цьогоріч це є нова категорія у програмі. Франківці подаватимуть проєкти щодо невеликих ділянок доріг або міжбудинкових проїздів, площа яких не перевищує 1200 метрів квадратних. Звертаю увагу громадян, що це є ідеальний варіант, аби пришвидшити ремонт доріг», – каже Марцінків.

Решту 5 мільйонів поділять між категоріями «освіта» й «інше». На малі проєкти виділятимуть до 100 тисяч гривень, великі – до 300 тисяч.

Прийом заявок стартує 17 лютого і триватиме до 28 числа. Прийматимуть заявки у відділі звернень міської ради на першому поверсі. Голосування триватиме з 10 до 27 березня.

Подавати ідею можуть лише повнолітні франківці. Малий проєкт розглядатимуть за умови, якщо той набере 20 голосів, великий має набрати 50 голосів.

Проголосувати можна за один великий й один малий проєкт. Мер зауважив, приймати участь можуть й жителі приєднаних сіл.