Бюлетені без номеру дільниці та голосування без паспортів, – ОПОРА фіксує порушення на Верховинщині (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

25 Жов, 2020 18:00

Бюлетені без номеру дільниці та голосування без паспортів, – ОПОРА фіксує порушення на Верховинщині (ФОТО)

На Верховинщині представники ОПОРИ продовжують фіксувати порушення виборчого процесу. Наразі вони побували на виборчих дільницях у Краснику та Ільцях.

Порушення представники Громадянської мережі ОПОРА виявили на виборчій дільниці №260054 у селі Красник Верховинського району, передає “Галка”.

По-перше, значна кількість виборців приходить на дільницю без паспортів. Хтось приходив з копією паспорта, хтось з військовим квитком, хтось з чужим паспортом.

По-друге, були зафіксовані випадки, коли люди голосували поза кабінкою для голосування.

По-третє, фактично на усіх бюлетенях поставлені лише печатки комісії і не вказано номер дільниці. А номер дільниці вписують безпосередньо перед видачою бюлетеня виборцю. Втім, були випадки, коли член комісії забував вписувати номер дільниці і видавав бюлетень виборцю без нього.

Відповідно до частини 10 статті 242 Виборчого Кодексу, під час приймання бюлетенів дільничною виборчою комісією секретар дільничної виборчої комісії, а у разі його відсутності – визначений рішенням комісії член комісії розпаковує упаковку підприємства-виготовлювача та проставляє у визначених місцях кожного виборчого бюлетеня печатку дільничної виборчої комісії і за необхідності проставляє на кожному виборчому бюлетені у визначеному місці номер виборчої дільниці.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...