“Це святий час ідилії і гармонії”: відома франківка розповіла про користь грудного вигодовування

Автор: Застава Максим

01 Сер, 2019 16:47

“Це святий час ідилії і гармонії”: відома франківка розповіла про користь грудного вигодовування

Першого серпня в Україні стартував тиждень підтримки грудного вигодовування. У рамках проєкту “Відомі франківки – за грудне вигодовування” своїми враженням про неймовірний зв’язок з дитиною поділилась Ганна Крисюк – засновниця міжнародного глянцю «БізнесWoman», генеральна директорка «Книги Рекордів України».

Читайте також: Такої кількості дзвінків від матерів із криком,плачем та звуками пострілів, які чуємо в трубку, не чули відколи працюємо - Крисюк

Думки франківки опублікували на сторінці міського перинатального центру у Фейсбук.

“Бути мамою – це щастя для кожної жінки. І мені здається, що зв’язок мами з дитиною саме через грудне годування – це такий святий час ідилії і гармонії”, – каже Ганна Крисюк.

Жінка пригадала історію, як одного разу їй довелося годувати свого малюка в університеті.

“Віктору було 6-7 місяців. Я, як завжди, була в роботі. З дитиною на руках поїхала в університет по якісь документи, що мені були потрібні в аспірантуру. Моя дитина при всіх у залі як починає вередувати, що хоче їсти. Я його винесла в пусту аудиторію, заспокоїла і почала годувати. Саме тоді зрозуміла, що тепер в пріоритеті життя завжди буде синочок, а все інше – це просто рутина”, – розповідає Крисюк.

Франківка зізнається, щоразу, коли годувала дитину, відчувала якесь надприродне відчуття радості і спокою.

“Навіть коли у нас появились зубки і годування інколи було занадто енергійне, все одно це відчуття справжності і ніжності не передати словами. Тому кожній мамі раджу не відмовлятись від грудного годування, бо це космічний зв’язок мами і дитини”, – додає Ганна.

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry