Центр освітніх інновацій у Франківську набуває обрисів (ФОТО)

Автор: Застава Максим

12 Чер, 2019 11:42

Центр освітніх інновацій у Франківську набуває обрисів (ФОТО)

В Івано-Франківську триває ремонт і облаштування сучасного Центр освітніх інновацій. Проект планують завершити до початку нового навчального року.

Читайте також: "Разом ми зробили багато корисного" - обрана до парламенту Савчук попрощалася з франківською міськрадою

У Центрі проводимуть різноманітні майстер-класи й тренінги, зустрічі з відомими людьми тощо. Простір стане освітньою платформою, де юні франківці зможуть обмінюватися ідеями та втілювати в життя власні проекти.

“З кожним днем ми наближаємося до нашої мети. Центр освітніх інновацій набуває не тільки гарного зовнішнього вигляду, а й збирає нових друзів. Зустрілися зі співзасновником Нова Енергія Максимом Карпашем, щоб поговорити про проекти та можливості для розвитку сучасних напрямків освіти, експериментальної хімії та фізики. Сподіваюся, відвідувачам нашого Центру буде чому повчитися й чим поділитися. Хочу, щоб він став освітньою платформою для навчання, обміну досвідом і думками. До відкриття зовсім близько”, – зазначає секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук.

До слова, 11 червня директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук за сприяння міського голови Руслан Марцінків та секретаря міської ради Оксана Савчук підписав угоду про співпрацю з ректором Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Євстахієм Крижанівським.

Сторони домовилися про спільні вектори діяльності у сфері розвитку соціальних, культурних, освітніх програм, спрямованих на забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, створення умов для інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей шкільного віку; можливість підвищення рівня кваліфікації працівників освіти.

Одними з ключових напрямів співпраці є проведення спільних освітніх заходів для учнівської спільноти м.Івано-Франківська, створення умов для розвитку науково – технічного напрямку шкільної освіти та організації позакласної навчальної та виховної роботи шкільних та позашкільних закладів освіти, у тому числі в рамках функціонування Наукового містечка «Нова Енергія».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry