Часткова мобілізація 2014: чоловіків, у яких троє і більше неповнолітніх дітей, звільнили від мобілізації

Автор: Турій Роман

12 Aug, 2014 12:25

Поділитись публікацією
Часткова мобілізація 2014: чоловіків, у яких троє і більше неповнолітніх дітей, звільнили від мобілізації

Президент Петро Порошенко підписав закон про посилення захисту прав дітей в період мобілізаційної підготовки та мобілізації.

Відтепер не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років та жінки, на утриманні яких перебувають діти віком до 18 років, – повідомляє прес-служба президента.

Також звільняються від призову жінки та чоловіки, які самостійно виховують дітей віком до 18 років або на утриманні яких перебувають діти-інваліди I чи II групи, до досягнення ними 23 років.

Такі громадяни можуть бути призвані на військову службу в разі їх згоди і тільки за місцем проживання.

Крім того жінки, які мають на утриманні дітей віком до 18 років підлягають звільненню з військової служби і в особливий період, якщо вони не висловили бажання її продовжувати.

В частині соціального та правового захисту військовослужбовців і членів їх сімей зазначається, що відтепер одноразова грошова допомога при звільненні зі служби виплачуватиметься військовослужбовцям-жінкам, які мають дітей віком до 18 років проти 16 раніше, повідомляє газета.юей.