Часткова мобілізація 2014: Переселенців можуть мобілізувати лише за їхнім бажанням

Автор: Турій Роман

04 Aug, 2014 20:53

Поділитись публікацією
Часткова мобілізація 2014: Переселенців можуть мобілізувати лише за їхнім бажанням

Переселенці зі сходу можуть бути мобілізовані лише за власним бажанням, як добровольці.

Про це сказав заступник начальника мобілізаційного відділу Міноборони, полковник Олександр  Правдивець.

“По-перше, це обов’язок всіх громадян України, справа всього українського народу, тому громадяни, які бажають виконати свій конституційний обов’язок, у добровільному порядку можуть звернутись у будь-який військовий комісаріат на території України, і після відповідних перевірок вони будуть призвані на військову службу”, – сказав він.

Правдивець також додав, що військкомати у звільнених від сепаратистів регіонах Донецької та Луганської областей відновлюють свою роботу, і теж проводитимуть мобілізацію.

“Зі всіх питань, які стосуються військового обліку та відновлення документів, необхідно звертатися до військових комісаріатів на звільнених територіях, а якщо ці територіально-адміністративні одиниці знаходяться під контролем терористів, то звертатись потрібно у місто Старобєльськ – там відновлено діяльність Луганського обласного військового комісаріату, або в місто Маріуполь, де відновлено діяльність Донецького обласного військового комісаріату”, – пояснив він.

В Україні вже другий тиждень триває третя хвиля мобілізації. Згідно з даними громадської ради при Міністерстві оборони, мобілізувати планують від 50 до 60 тисяч осіб.

Радіо Свобода