Частинка Європи у Франківську: святкуй незабутньо в ресторані “Promenade” (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

16 Гру, 2021 12:21

Поділитись публікацією
Частинка Європи у Франківську: святкуй незабутньо в ресторані “Promenade” (ФОТО)

Плануєте відзначити новорічний корпоратив, день народження чи інше свято? Хочете це зробити у яскравій атмосфері? Тоді вам – у ресторан “Promenade”, що знаходиться по вулиці Шевченка, 45.

Читайте також: Сезонно та смачно: огляд літніх меню у закладах Франківська (ФОТО)

Вас точно вразить фасад закладу. Чудово прикрашений – ялинки, гірлянди, іграшки та великі банти. Це точно один із найкращих оформлених ресторанів у місті.

Також звертаємо увагу на інтер’єр. Всередині ресторану дуже гарно, комфортно, а деякі частини – незвичайні, як-от жива зелена стіна.

“Ми захотіли зробити частину Європи в Івано-Франківську. Для цього в інтер’єрі використали топові матеріали від різних виробників світу. Наприклад, світильники Tom Dixon (з Великобританії), іспанські меблі, австрійські акустичні еко-панелі з деревини та багато інших матеріалів. Столи виконані з цільного масиву тридцятирічного дуба. Чудовою фотозоною може бути зелена стіна, яка налічує у собі близько ста різних рослин. Заклад чекає гостей, тому запрошуємо вас!” – каже власник ресторану Іван Цимбалюк.

Щодо меню, то  “Promenade” – це європейська кухня з італійським нахилом. У закладі можна скуштувати як справжню тонку піцу на дровах, пасту, равіолі, фокачу, так і качину ніжку, медальйони, філе лосося, борщ чи інші смаколики. Є в закладі і вегетаріанські страви та дитяче меню.

Також є сніданки, їхня особливість – подаються протягом усього дня.

У винній карті налічується понад 75 видів вина. Зокрема, кошерні, натуральні, органічні, біодинамічні та безалкогольні вина. Загалом широкий асортимент алкогольних та безалкогольних напоїв, авторська коктейльна карта.

Отже, ресторан “Promenade” – це історія, передусім, про настрій. І тут він у вас буде чудовий! Бо все – від смачної кухні і до кожної дрібнички в інтер’єрі – спрямоване на те, щоб ви відчули справжнє свято. “Promenade” – локація смачних емоцій.

Працює заклад у будні з 08:00 до 23:00, у суботу та неділю – з 10:00 до 23:00.

Телефон – 068 459 78 68
“Promenade” у соцмережах – Facebook, Instagram