Чекали 8 років: Раківецька школа нарешті відкрила двері (ФОТО)

Автор: Застава Максим

02 Вер, 2019 21:10

Чекали 8 років: Раківецька школа нарешті відкрила двері (ФОТО)

У селі Раківець Богородчанського району запрацювала школа, будівництво якої тривало 8 років тому. Другого вересня навчальний заклад відкрив двері для школярів і вчителів.

Читайте також: Збудуємо Європу в своїй громаді: Володимир В'ятрович очолив список "Європейської Солідарності" до облради (ФОТО)

На відкриття завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та заступник голови обласної ради Сергій Басараб.

“Сьогодні раковецькі школярі розпочинають свій навчальний рік в новозбудованій сучасній школі. Школі, на яку вони так довго чекали, на яку чекали їхні батьки та вся громада. Дозвольте щиро привітати Вас з цією святковою подією. Надзвичайно приємно бачити сьогодні Вас щасливими, усміхненими, оскільки здійснилася Ваша мрія. Але шлях до неї був насправді нелегкий”, – зауважила Марія Савка, вітаючи присутніх.

Посадовиця нагадала, вісім років тому розпочалося будівництво даної школи та тривалий період часу вона була довгобудом. Тільки впродовж останніх двох років, завдяки спільним зусиллям влади усіх рівнів, знайшовся той необхідний фінансовий ресурс, який дав можливість інтенсивними темпами завершити будівництво цієї школи.

Також Марія Савка зазначила, що на будівництво було вкладено майже 50 млн гривень, зокрема, це кошти бюджетів усіх рівнів. У першу чергу витрачено 40 мільйонів гривень з Державного бюджету, 8,8 млн грн. – з обласного бюджету та 1 млн гривень – з районного бюджету.

“Ця школа – це добрий приклад, коли зусиллями громади та влади усіх рівнів вдалося досягнути такого доброго результату. Мені сьогодні хочеться щиро подякувати громаді за її активну позицію, тим матерям, які стукали в усі двері та не зупинялися, які так чітко тримали на своєму громадському контролі будівництво цієї школи. Більше 230-ти раковецьких дітей сьогодні мають школу, яка побудована за сучасними вимогами”, – наголосила перша заступниця голови облдержадміністрації.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...