Чекатимуть всю ніч. Під франківським ЦНАПом – черга з бажаючих записати дитину у садок

Автор: Єва Жасминова

22 Вер, 2021 21:09

Поділитись публікацією
Чекатимуть всю ніч. Під франківським ЦНАПом – черга з бажаючих записати дитину у садок

Батьки готові стояти цілу ніч, щоб записати дітей в електронну чергу в нещодавно відкритий дитячий садок “Джерельце”.

Офіційно запис стартує завтра, 23 вересня. Однак чергу почали формувати ще зранку 22 вересня. Батьки кажуть, що навчені гірким досвідом запису в новозбудовані садки “Солов’ятко” та “Вишиванка”. Тоді в ЦНАПі навіть вікна порозбивали через натовп бажаючих, пишуть Версії.

Про те, що почала формуватися черга, повідомили в батьківських чатах. До години перед ЦНАПом було вже кілька десятків батьків майбутніх дошкільнят.

Станом на 16 годину в списку вже є 206 дітей. Однак 33 вже викреслили.

“Щогодини йде перекличка. І якщо два рази людини немає, то її викреслюють зі списку”, – розповідає Віталій Світлик.

Чергувати батьки планують цілу ніч, оскільки впевнені, що зранку прийде ще більше людей і можуть сформувати нову чергу з новими списками.

“Планую стояти і вночі, для того, щоб моя дитина пройшла в садок. Можливо друзі або дружина трохи підмінять. Але сподіваюсь, що витримаю. В мене зараз дитині півтора роки, планую записати її в ясельні групу”, – додає Віталій Світлик.

Наразі батьки просять рідних принести з дому теплий одяг та зимове взуття, оскільки, найімовірніше, ніч буде холодною. Чи робитимуть перерву з перекличками – вирішать ближче до вечора загальним голосуванням.

Схожа ситуація була й у квітні 2013 року, коли в Івано-Франківську стартувала електронна черга в садочки. Але тоді запис одночасно відкрили в усі дитсадки міста, через те батьків було в рази більше. Черга в кілька рядів тягнулася аж до стіни з афішами.

Нагадаємо, 26 серпня в Івано-Франківську на вулиці Мазепи в мікрорайоні “Липки” урочисто відкрили дитячий садок «Джерельце». Він збудований та облаштований будівельною компанією «Ярковиця» у рахунок пайової участі. Новий заклад прийме 1 ясельну та 5 звичайних груп.