Чемпіон України та ще чотири медалі: прикарпатці показали відмінні результати на Чемпіонаті України серед богатирів (ФОТО)

Автор: Турій Роман

25 Apr, 2021 11:00

Поділитись публікацією
Чемпіон України та ще чотири медалі: прикарпатці показали відмінні результати на Чемпіонаті України серед богатирів (ФОТО)
У Мелітополі завершився індивідуальний Чемпіонат України з богатиської тяги та богатирського багатоборства. Збірна команда Прикарпаття/PYNDUSTEAM виступила відмінно – здобула п’ять медалей.

Читайте також: Власне здоров'я та нагадування всім про Україну: як у Франківську розвивається спорт у час війни (ФОТО)

Про виступи підопічних спортсменів розповів “Галці” тренер атлетів Володимир Пиндус. За його словами Анастасія Галюк посіла друге місце у тязі та друге місце у загальному заліку. Юлія Голева трішки не дотягнула до призової трійки. Олександр Білоконь показав хороший приріст результатів, однак цього не вистачило для призової трійки. Володимир Гложик та Юрій Кузь вперше приймали участь у чемпіонаті України та продемонстрували відмінні результати, адже тренуються хлопці лише 3 місяці. Це майбутнє богатирського багатоборства Прикарпаття, вважає Пиндус.
Андрій Осокін посів третє місце у тязі та третє місце у загальному заліку. Чудово виступив і Олег Пяста, котрий став чемпіоном України з богатирської тяги. Він зміг подужати планку у 385 кілограм.
“Це – найбільша тяга, яку коли-небудь підіймали атлети з Прикарпаття, враховуючи всі федерації та всі види спорту. Тож це – новий рекорд богатирської тяги Прикарпаття. Я минулого року, писав, що виведу Олега на найбільшу тягу у 380 кг за два роки, то помилився, вивів за рік” – зазначив Пиндус.
Тренер висловив вдячність усім, хто допоміг франківським атлетам виступити на турнірі, а також організаторам змагань.