Чемпіонат України з лижної акробатики проведуть на Прикарпатті (ПРОГРАМА)

Автор: Застава Максим

11 Лют, 2019 08:54

Чемпіонат України з лижної акробатики проведуть на Прикарпатті (ПРОГРАМА)

Із метою розвитку зимових видів спорту в Україні та якісної підготовки збірних команд з Олімпійських дисциплін фрістайлу у Буковелі з 15 по 18 лютого пройде чемпіонат країни.

Так, 15 лютого стартує офіційне тренування, 16 лютого – безпосередньо змагання і церемонія нагородження. Так само буде тривати й 17-18 лютого, пише “Галка” з посиланням на sport.if.ua. Детальніше з програмою можна ознайомитися за посиланням.

У лижній акробатиці спортсмени зі спеціально спрофільованого трампліну здійснюватимуть серію з двох різних за складністю стрибків.

Трампліни бувають 3 видів: великий (потрійний) (висота 4,05 метра, ухил 70 °); середній (подвійний) (3,5 метра, 65 °); малий (сальтовий) (2,1 метра, 55 °).

Бали нараховуються за техніку відриву від трампліна, траєкторію польоту, фігуру і приземлення. 5 суддів оцінюють кожен стрибок з 10 балів. Найбільшу і найменшу оцінку за стрибок відкидають, а середніх 3 оцінки підсумовують. Отримані бали за політ (максимум – 30 балів)  складають і множать на коефіцієнт складності елемента.

За найбільшою кількістю балів визначається переможець змагань.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!