Через борги за електроенергію у Німшині на Прикарпатті відключили очисні споруди

Автор: Єва Жасминова

21 Лис, 2020 10:37

Через борги за електроенергію у Німшині на Прикарпатті відключили очисні споруди

20 листопада о 13.15 м. Бурштин. Через борги за спожиту електроенергію представниками ТОВ «Прикарпаттяенерготрейд» відключено від електропостачання очисні споруди КП «Житловик» розташовані в с. Німшин Галицького району.

Яке здійснює обслуговування жителів м. Бурштин (16 тис. мешканців).

Про це Галку інформує Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Припинення роботи повітряного компресора приведе до загибелі бактерій, які здійснюють очищення нечистот, що може призвести до виникнення НС (техногенного характеру, Код НС 11010 – НС унаслідок аварій на очисних спорудах стічних вод із скиданням забруднювальних речовин, ознака –  Розділ І, п. 69 “ Скидання неочищених чи недостатньо очищених стічних вод на території населеного пункту або  у водні об’єкти в обсязі понад 100 м. куб. за годину, загальний обсяг скиду ”.

В плановому режимі роботи підприємство здійснює скидання очищеної води в р. Дністер в обсязі 4 тис. м.куб. в добу (близько 165 м.куб. в годину). На очисних спорудах встановлено повітряний компресор – 90 кВт. та 2 насоси по 1 кВт.

Для запобігання підтоплення машинного залу та електрообладнання на очисних спорудах КП «Житловик» від УДСНС було залучено: 2 чол., 1 МП та 1 електрогенератор (3 кВт). На місці події працювала МОГ Галицького РВ Управління ДСНС в області.

О 17.20 електропостачання каналізаційних очисних споруд КП «Житловик» розташованих в с. Німшин Галицького району відновлено в повному обсязі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...