Через дощі в області сталися два зсуви грунту: пошкоджена дорога та є загроза будинкам

Автор: Турій Роман

06 Jul, 2021 08:13

Через дощі в області сталися два зсуви грунту: пошкоджена дорога та є загроза будинкам

Через дощі на Прикарпатті п’ятого липня зафіксували два зсуви грунту та пошкодження моста.

Про це “Галку” інформує Управління цивільного захисту ОДА.

5 липня в селі Дземброня Зеленської громади Верховинського району внаслідок опадів стався зсув ґрунту з краю автомобільної дороги місцевого значення С 090206 “Ільці-Буркут” в річку Чорний Черемош на відрізку 20 м.

В результаті зсуву ускладнено проїзд великогабаритного транспорту (тільки проїзд легковими автомобілями) до сіл Топільче, Зелене, Явірник, Буркут Зеленської ТГ (480 дворів, в яких проживає 1420 осіб.

Здійснено огородження небезпечного місця попереджувальною стрічкою. Вирішується питання проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

А у Ворохті на вул. Франка відбувся зсув ґрунту на площі 50 м.кв та є загроза 3 будівлям, з них 1 житловий будинок та 2 господарські будівлі.

Також внаслідок опадів у виді дощу відбувся підмив містка на автомобільній дорозі місцевого значення С 091603 “Ворохта-Вороненко” між смт. Ворохта та с. Вороненко.

В результаті підмиву ускладнено проїзд вантажного транспорту (залишився проїзд шириною 3 м.) до села Вороненко Поляницької ТГ Надвірнянського р-ну (162 дворів, в яких проживають 490 осіб.

Вирішується питання проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry