Через Коринфський канал пройшло найбільше судно в його історії (ВІДЕО)

Автор: Вадим Войтик

15 Жов, 2019 23:15

Через Коринфський канал пройшло найбільше судно в його історії (ВІДЕО)

Коринфський канал в Греції пропустив найбільше судно в своїй історії: круїзний лайнер Braemar, ширина якого лише на 2,5 метра менше ширини каналу.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на CNN .

Круїзний лайнер Braemar став найбільшим судном, які пройшли через Коринфський канал в Греції в його історії. Довжина лайнера – майже 196 м, ширина 22,5 м і тоннаж 24,3 тис. т. При цьому ширина каналу становить 25 м.

“Сьогодні Braemar увійшов в історію як найдовша судно, коли-небудь що проходило через Коринфський канал. Ця знаменна подія в нашій 171-річної історії і ми раді розділити його з нашими гостями”, – заявили в компанії-власника лайнера Fred Olsen.

Коринфський канал був відкритий для судноплавства в 1893 році: цей безшлюзовий судноплавний канал з’єднує затоку Сароникос Егейського і Коринфський затоку Іонічного морів.

Протяжність каналу 6343 метра, ширина на рівні моря – 24,6 м, ширина по дну – 21 м, глибина – 8 м (офіційний сайт каналу повідомляє, що максимальна допустима осадка зараз становить 6,5 м). Висота стін в найвищому місці сягає майже 80 метрів над рівнем моря.

До нового рекорду найбільше судно, яке пройшло канал, мало ширину 21,9 м. Для проходження великих суден залучаються буксири, адже робота гвинтів великих суден руйнує стінки каналу. Щорічно тут проходять приблизно 11 тис. Суден різних типів і розмірів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...