Через мільйонні борги ремонт франківського озера не завершать цього року

Автор: Єва Жасминова

06 Вер, 2019 18:55

Через мільйонні борги ремонт франківського озера не завершать цього року

В Івано-Франківську триває капітальний ремонт навколо міського озера. В планах – асфальтування, бігові та велодоріжки, відпочинкові зони, пірси, пляжні зони, нове освітлення. Втім, обіцянки завершити ремонт не виконують вже третій рік.

Про те, як планують змінити міське озеро, розповіли ще в лютому 2017 року. Мова йшла про пішохідну зону з велодоріжкою та повну реконструкцію території довкола озера, поділеної на 7 ділянок. Загальна вартість проекту тоді складала 19.5 млн гривень.

Зараз відомо, що вартість капремонту, щонайменше, 35 мільйонів. І завершити його у 2019 році не можуть, бо винні підрядникам близько 15 мільйонів гривень, пише Галицький Кореспондент.

Як розповів “Галицькому кореспонденту” директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, проект масштабний, підрядники є, але продовжать працювати, коли отримають свої кошти.

“Враховуючи те, яке ми маємо фінансування з міського бюджету, цього року роботи виконані не будуть. Два останні місяці ми фактично нічого не платимо підрядникам, тому і не продовжують роботи. Загалом, до кінця року ми мусимо віддати близько 15 мільйонів, щоб реконструкцію продовжили”, – каже Смушак.

За його словами, цьогоріч точно не встигнуть завершити пірси із огородженням та відпочинковими зонами, сходи, підсвітку, поліуретанове покриття бігових доріжок, озеленення.

Натомість обіцяють завершити роботи з освітлення, асфальтування, велодоріжки.

Загалом, до кінця цього року підрядникам потрібно заплатити близько 15 мільйонів гривень: понад чотири мільйони на асфальтування велодоріжки, сім мільйонів на освітлення, два з половиною мільйони на оглядовий майданчик (на колишньому місці сцени), ще мільйон гривень – на озеленення.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry