Через місцевого лікаря боєць АТО з Франківська може втратити зір

Автор: Турій Роман

06 Apr, 2015 14:04

Поділитись публікацією
Через місцевого лікаря боєць АТО з Франківська може втратити зір

Офтальмолог військової поліклініки в Івано-Франківську Ігор Коновал, скаржиться боєць, проігнорував серйозні проблеми зі здоров’ям пацієнта.

Мобілізований Віктор Журавльов з Івано-Франківська у складі 72 бригади –  з вересня у зоні АТО. 14 лютого його БМП вступив в бій під Донецьком. Тоді у бойовій машині відмовила вентиляція, і через отруєння пороховими газами кулемету боєць втратив свідомість. Як розповів “Галці” Журавльов, після цього випадку у нього почав різко погіршуватися зір.

Після огляду у госпіталі частини, боєць отримав відпустку та звернувся до місцевих лікарів. Спершу пішов у цивільну поліклініку – там його направили на огляд у приватний медцентр. На сучасному обладнанні у Віктора виявили серйозні проблеми із зором, який впав до 10%. З цією довідкою Журавльов пішов до військової поліклініки. Тамтешній офтальмолог Ігор Коновал, каже боєць, проігнорував принесені аналізи, та поставив діагноз “гомеопатія обох очей”. Також лікар відправив мобілізованого назад у частину, адже в нього завершилася відпустка.

“Знаючі лікарі мені поясили, що діагноз від Коновала – це коли у тебе запалення легень, а тобі кажуть, що у тебе ангіна. Ніби то у мене проблеми на фоні стресу. Я міг продовжити відпустку, але лікар не це зважив, сказав, що треба повертатися у частину”, – обурився Журавльов “Галці”, який вважає, що Коновал мусив відправити його на лікування у Львівський шпиталь.

Боєць витратив ще тиждень часу і чимало коштів, поки дістався назад у частину у зону АТО, звідти його відправили у госпіталь у Куйбишево, а ще пізніше – у Запорізьку обласну лікарню. Тут Віктору зробили більше десятка аналізів, і чекають на їхні результати. Підозра – на запалення центрального нерва. У маршрутах на значні дистанції його супроводжує медсестра, адже зір лише погіршується.

Нині Віктор Журавльов щиро вдячний львівським волонтерам, які допомагають йому фінансово та підтримують морально. А лікарю з Івано-Франківська передає “теплий” привіт.

Пізніше медпрацівники розповіли “Галці“, чому так прийняли бійця.