Через поширення коронавірусу на Прикарпатті учні 5-11 класів до першого березня йдуть на дистанційне навчання (ОНОВЛЕНО)

Автор: Турій Роман

12 Лют, 2021 14:07

Через поширення коронавірусу на Прикарпатті учні 5-11 класів до першого березня йдуть на дистанційне навчання (ОНОВЛЕНО)
З 15 лютого учнів 5-11 класів у школах Івано-Франківської області відправили на дистанційне навчання (в першому повідомленні йшлося канікули). 

Про це йшлося на засіданні комісії ТЕБ та НС в області 12 січня, інформує “Галка”.
Головний санітарний лікар області Руслан Савчук повідомив, що область вже перейшла межу перевищення епідпорогу щодо стану захворюваності населення області на грип та ГРВІ.

“Сумуючи захворювання COVID-19, яке є респіраторним та ГРВІ ми маємо перевищення епідпорогу на 20%, що дозволяє нам приймати рішення, які будуть озвучені”, – сказав він.

Заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ірина Кобецька додала, що з понад 2 тисяч пацієнтів у лікарнях області, половина – на кисневій терапії. Заповненість лікарень – майже 67%, реанімацій – 63%. Середня госпіталізація в останні дні – від 190 до 240 хворих в день. Найбільше хворих поступає у всі лікарні Івано-Франківська та Богородчанському районі.

Начальник управління цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький зачитав текст рішення припинити навчання для учнів 5-11 класів у школах області з 15 лютого до 1 березня. Також це стоується технікумів та університетів.

“Призупинити навчально-виховний процес серед учнів 5-11 класів шкіл, середньо-професійних та вищих навчальних закладів з 15 лютого по 1 березня 2021 року”, – сказав Стебницький.

Якщо ситуація із захворюванням погіршуватиметься, зупинять навчання у дитсадках та молодших класах. Однак це рішення вже прийматиме місцева влада.

ОНОВЛЕНО: В Івано-Франківській ОДА в 15:40 уточнили, що йдеться не про канікули, а ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 10
  • like
10
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...