Через сказ собаки село на Богородчанщині потрапило в карантин

Автор: Застава Максим

05 Тра, 2021 18:11

Через сказ собаки село на Богородчанщині потрапило в карантин

У селі Манява виявили сказ собаки. Тварина, за даними епізоотичного розслідування, була в контакті з твариною дикої фауни – лисицею.

Про це повідомили на сторінці головного управління Держпродспоживслужби в області у соцмережі.

“З метою координації дій з ліквідації захворювання провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Її рішенням затвердили план заходів з ліквідації сказу. Село Манява визначили неблагополучною територією та наклали карантинні обмеження.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції”, – йдеться в повідомленні.

Власникам домашніх тварин нагадують, для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно (щороку) проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання – інформувати службу ветеринарної медицини, або доправити тварину для огляду у ветеринарну установу.

У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни – повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів, аби запобігти зараженню та загибелі домашньої тварини.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...