Через тривалу зливу підтоплює вулиці міста: рятувальники вже в роботі (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

26 Вер, 2020 22:13

Через тривалу зливу підтоплює вулиці міста: рятувальники вже в роботі (ФОТО, ВІДЕО)

Надвечір 26 вересня над Івано-Франківськом почалася злива, яка триває вже близько трьох годин. 

Через це дощова каналізація міста не справляється з кількістю води. У телеграм-спільноті ЧАТ 112 інформують про підтоплення низки перехресть: Січових Стрільців – Чорновола, Івасюка-Івана Павла ІІ, дорогу під мостом на Пасічну, а також на вулицях Гаркуші, Грушевського, Блавацького, Вовчинецькій, пише “Галка”.

Також про виклики інформує УДСНС в області:

о 21:25 в місті Івано-Франківськ на вулиці Січових Стрільців внаслідок проходження зливового дощу відбулось підтоплення стічними водами проїжджої частини автодороги. Працівники Державної пожежно-рятувальної частини №1 надали допомогу по буксируванню 2-х легкових автомобілів.

о 21:43 надійшло повідомлення про підтоплення підвального приміщення житлового будинку в місті Івано-Франківськ на вулиці Кардинала Любачівського. Залучено відділення Частини спеціального пожежного транспорту.

о 21:47 в місті Івано-Франківськ на вулиці Грюндвальська внаслідок проходження зливового дощу відбулось підтоплення стічними водами проїжджої частини автодороги. Працівники Державної пожежно-рятувальної частини №1 надають допомогу по буксируванню легкового автомобіля.

о 21:53 в місті Івано-Франківськ на вулиці Надрічна внаслідок проходження зливового дощу відбулось підтоплення стічними водами проїжджої частини автодороги. Працівники Частини спеціального пожежного транспорту надають допомогу по буксируванню легкового автомобіля.

о 22:05 надійшло повідомлення про підтоплення підвального приміщення торгового центру в місті Івано-Франківськ на вулиці Галицька. Залучено відділення Частини спеціального пожежного транспорту.
О 22:18 надійшло повідомлення про підтоплення підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку в місті Івано-Франківськ на вулиці Залізнична. Залучено віділення Державної пожежно-рятувальної частини №1.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...