Через три місяці після аварії пішохідного моста на Пасічну, мерія дізналася, що він підлягає ремонту

Автор: Андрій Макітра

17 Oct, 2023 11:42

Поділитись публікацією
Через три місяці після аварії пішохідного моста на Пасічну, мерія дізналася, що він підлягає ремонту

За словами заступника міського голови Франківська Михайла Смушака, мерія дуже переживала чи можна буде відновити пішохідний міст на Пасічну. За попередньою інформацією, науковці зі Львова дослідили, що міст підлягає капітальному ремонту. 

Як пише Галка, про це на брифінгу 16 жовтня розповів директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак.

Львівське науково-виробниче підприємство “Тріада” провели обстеження пішохідного моста на Пасічну. Він підлягає капітальному ремонту.

“Проведено обстеження моста. Обіцяю цього тижня вже показати висновок. Попередньо, по інформації яку нам надали, міст підлягає капітальному ремонту. Тобто його можна буде відновлювати. Відповідно ми будемо далі готувати проєкт на відновлення пішохідного моста. Ми дуже переживали чи загалом можна його відновити. Проте науковці дали відповідь, що він підлягає відновленню”, – розповів Михайло Смушак.

Як писала “Галка”, через підйом води у Бистриці Солотвинській ушкодження і часткового руйнування зазнав пішохідний міст на Пасічну. Міський голова того ж дня заявив, що над відновленням переходу працюватиме ЛРЗ. При цьому директор Івано-Франківського “Локомотиворемонтного заводу” Руслан Терешко заявив, що не знає, на яких умовах і в якому обсязі підприємство буде залучене до відновлення пішохідного моста на Пасічну.

Згодом Руслан Марцінків повідомив, що з відбудовою пішохідного мосту на Пасічну є проблеми, оскільки його зруйнована частина нібито знаходиться на території сусідньої, Загвіздянської ОТГ. Голова цієї громади та отримані редакцією “Галки” документи цей факт спростували.

21 липня виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, за підписом Руслана Марцінківа, виділив 150 тисяч гривень на обстеження споруди. Угоду уклали з львівським науково-виробничим підприємством “Тріада”. Роботи мали тривати до місяця часу.

5 жовтня Руслан Марцінків повідомив, що “Тріада” завершує обстеження моста. Була зроблена геодезія і “висновки невтішні”.

Читайте також: У Франківську не планують підіймати плату ані за комунальні послуги, ані за громадський транспорт — Смушак