Через вибух лікеро-горілчаного заводу у португальському містечку, вулицями лилось 2 мільйони літрів червоного вина (ВІДЕО)

Автор: Андрій Макітра

11 Вер, 2023 20:28

Поділитись публікацією
Через вибух лікеро-горілчаного заводу у португальському містечку, вулицями лилось 2 мільйони літрів червоного вина (ВІДЕО)

10 вересня місцева влада містечка Сан-Луренка-ду-Байрр у Португалії оголосила екологічну тривогу через масштабний розлив вина: воно затопило головну та прилеглі дороги, поле та потрапило до підвалу одного з будинків.

Як пише “Українська Правда. Життя”, про це повідомляє місцеве португальське видання “Diário de Aveiro”, інформує “Галка”.

Вулицями містечка лилося понад 2 мільйони літрів червоного вина. Таку ситуацію спричинив вибух двох резервуарів на лікеро-горілчаному заводі Levira. Тоді пожежна служба перекрила потік і відвела його від річки Сертіма, щоб уникнути її забруднення. Причини інциденту з’ясовують компетентні органи.

“Ми беремо на себе повну відповідальність за витрати, повʼязані з очищенням та усуненням пошкоджень. Наші бригади владнають цю ситуацію якнайшвидше”, – заявили у компанії Levira.

Працівники лікеро-горілчаного заводі Levira перепросили перед мешканцями та викопали й вивезли землю, забруднену вином.