Через збій у “Дії” голосування на відборі Євробачення-2024 продовжили на добу

Автор: Застава Максим

04 Лют, 2024 11:23

Поділитись публікацією
Через збій у “Дії” голосування на відборі Євробачення-2024 продовжили на добу

У “Дії” під час голосування у Нацвідборі на “Євробачення-2024” третього лютого зафіксували рекордну кількість користувачів за всю історію проєкту. Відтак додаток припинив коректно працювати, втім станом на четверте лютого можливість проголосувати за фаворита концерту відновили.

Читайте також: “Пункти незламності” відтепер можна оцінювати, а на зачинені в робочий час — жалітися

Про це пише “Галка” з посиланням на міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.

“Сьогодні (увечері третього лютого – ред.) була рекордна кількість користувачів у Дії за всю історію проєкту. Замість 800 запитів за секунду, як було під час голосування торік, — 15 000 запитів.

Порівняно з минулим роком ми збільшили потужності в 5 разів (а запитів надійшло більше у 20 разів). І тому виникла величезна черга. Перепрошую за цю ситуацію. Ми зробимо детальний розбір, аналіз та впровадимо організаційні зміни, щоб бути готовими до схожих хвиль трафіку”, пише Федоров.

У неділю, четвертого лютого, о 15:15 розпочнеться повтор фінального концерту Національного відбору на Євробачення, після чого у прямому ефірі будуть закриті лінії для голосування й оголошені результати, пише Суспільне.

Прямий ефір розпочнеться о 19:05.

Нагадаємо, переможця Нацвідбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). Глядацьке онлайн-голосування вже вдруге відбувається в мобільному застосунку “Дія”.