Через зростання цін на електрику водоканал обмірковує перехід на погодинну подачу води

Автор: Застава Максим

05 Сер, 2019 19:50

Поділитись публікацією
Через зростання цін на електрику водоканал обмірковує перехід на погодинну подачу води

Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства “Укрводоканалекологія” допускає, що вже з 20 серпня водоканали можуть перейти на погодинну подачу води через брак коштів на оплату електроенергії в тарифі підприємств.

Читайте також: У Марцінківа припинили виплати чиновникам за їзду на велосипедах. Але це не точно

Про це на прес-конференції заявила віце-президент асоціації Ольга Бабій, передає Економічна правда.

“Ми хочемо попередити: з 20 серпня деякі міста вимушені будуть перейти на почасову подачу води, щоб скоротити витрати на електроенергію. Якщо ж ситуація не буде вирішена шляхом законодавчого корегування, водоканали будуть відключати від електропостачання. Припинення водопостачання та водовідведення матиме непередбачувані техногенні та екологічні наслідки для міст України”, – відзначила Бабій.

Занепокоєнням з приводу суттєвого здорожчання електроенергії поділився і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Тариф на електроенергію зріс на 25 відсотків! Це катастрофа для місцевих бюджетів! Для деяких міст – це стане приводом для подачі погодинної води, а вже не кажу про тролейбусне сполучення і інші моменти!!! Міський бюджет влетів приблизно в 12 млн. грн.”, – пояснює Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ринок електроенергії: Марцінків попереджає про ймовірне подорожчання “комуналки”