Через зятя Яроша добровольці АТО відмовилися від медалей “За оборону Донецького аеропорту”

Автор: Турій Роман

22 Бер, 2016 08:02

Через зятя Яроша добровольці АТО відмовилися від медалей “За оборону Донецького аеропорту”

Добровольці АТО, бійці “Правого Сектору” з позивними Гуцул, Аякс та Гаррі повернули нагороди “За оборону Донецького аеропорту”, після того як цю нагороду дали також керівнику жандармерії ДУК ПС Василеві Абраміву “Смереці”, який є зятем Дмитра Яроша.

Читайте також: Чи має робота Бурштинської ТЕС приховані небезпеки, та як екоактивісти борються за чисте повітря

Про це бійці написали у мережі Facebook.

” Смерека, окрім багатьох ганебних вчинків, відзначився тим, що прикував наручниками і разом з іншими жандармами побив (прикованого!) нашого бойового побратима, бійця 2- ої штурмової роти 5-го бату ДУК ПС, друга Лисого.

Ми вдячні волонтерам та організаторам нагородження і особисто другу Петровичу за те, що роблять дуже потрібну справу. Також поважаємо хлопців, які заслужили цю нагороду.

Але для нас носити таку ж нагороду, як і Смерека, це постійне нагадування про те, що в Україні, за яку ми боремось і за яку загинули наші побратими, є виродки, які під прикриттям родинних зв’язків можуть знущатися з фронтовиків.

Надто багато хлопців віддали своє життя для того, щоб ми дозволили собі йти на компроміси із совістю”, – йдеться у зверненні.

“Галка” попросила прокоментувати даний інцидент самому Василеві Абраміву. Він пояснив, що дану заяву дані бійці зробили на політичному підгрунті – нині вони є членами Революційної Правої Сили (РПС), і критикують дії його тестя Дмитра Яроша, який очолює Українську Добровольчу Армію (УДА). Мовляв саме через родинні зв’язки Абраміва і зчинили цей скандал.

Розповів він і свою версію побиття друга Лисого:

“Вся ця епопея про наручники – велика бульбашка. Побиття, як фізичної розправи, ніякого не було. Була ситуація з п’яним дебошем на базі, де порушника скрутили та випровадили з бази“, – пояснив Абрамів.

Я – друг Гуцул, друг Аякс та друг Гаррі повернули нагороди “За оборону Донецького аеропорту”, після того як цю нагороду …

Опубліковано Юрком Вовкогоном 21 березень 2016 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry