Чергова група мобілізованих поїхала з Івано-Франківська (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

12 Feb, 2015 11:34

Поділитись публікацією
Чергова група мобілізованих поїхала з Івано-Франківська (ФОТО)

З міста Івано-Франківська сьогодні на навчання відправилися 45 військовозобов’язаних. Вони поїхали  до  233 загального військового полігону, який розташований у Рівненській області.

 «Протягом 30 днів з ними буде проведена одиночна підготовка, відновлення навченості за раніше отриманими військовими спеціальностями. Після цього впродовж 15 діб буде бойове злагодження у складі підрозділів. Далі їх розподілять по різних військових частинах для виконання завдань у районах призначення», – повідомив міський військовий комісар Ігор Сорокопуд.

За його словами, ці чоловіки  – це  солдати і сержанти запасу.  Їх готуватимуть за такими спеціальностями, як стрільці, гранатометники, навідники-оператори, водії-механіки, тобто такими, які потрібні сухопутним військам.

Міський військовий комісар сказав мобілізованим франківцям, що відтепер вони є військовослужбовцями і будуть мати всі пільги, передбачені для цієї категорії. Також він повідомив, що у військовій частині вони будуть забезпечені на 100% формою та засобами захисту.

В цілому, за планом цієї хвилі часткової мобілізації з Івано-Франківська мають мобілізувати 300 осіб. Раніше вже понад 150 осіб відправилися на військове навчання.

Проводжати мобілізованих від військового комісаріату на вулиці Княгинин прийшли їхні родичі. Також у дорогу мобілізованих благословили священики. Своє побажання «повертатися живими і здоровими» їм висловив міський голова Віктор Анушкевичус.