Черговий будинок Івано-Франківська отримав комплексну реконструкцію електромереж

Автор: Вадим Войтик

13 Жов, 2014 21:12

Черговий будинок Івано-Франківська отримав комплексну реконструкцію електромереж

Мешканці будинку номер 124 на вулиці Галицькій в Івано-Франківську нарешті можуть платити за електроенергію безпосередньо енергопостачальній організації. Нещодавно “Єдиний розрахунковий центр” здійснив тут капітальну реконструкцію електромереж, яка не проводилась ще від моменту здачі багатоповерхівки в експлуатацію.

Читайте також: У найбільшому франківському будинку оновили електромережу (ФОТО)

Для кожної квартири встановили окремий лічильник, що зробило систему оплати значно зрозумілішою людям. Адже досі загальний показник ділився на всіх.

“Не було прямих розрахунків за електроенергію з енергопостачальною компанією. Оплата здійснювалась, до того, як взяли на баланс будинок, – у жек. Вона здійснювалась по загальнобудинковому приладу обліку. Прилади обліку були і в квартирах. Проте – неофіційні. Вони не мали ні повірки, ні вхідного контролю. Після цього сумували всі показники і ділили на мешканців відповідно до площі квартири”, – коментує Віктор Синишин, інженер-енергетик відділу експлуатації КП “ЄРЦ”.

Після реконструкції пропускна здатність електромережі суттєво покращилась. Тепер мешканці можуть одночасно вмикати декілька потужних електроприладів, не побоюючись за безпеку власних осель.

“Безпека тих же електроприладів, яких зараз дуже багато в кожній квартирі. Стало безпечніше їх вмикати. І, в принципі, це вихід в зручності, в безпеці, оскільки пройшла заміна. Процес реконструкції був досить тривалим. Але всі мешканці, виходячи чемно на збори, все ж таки погодили. І все закінчилось дуже успішно”, – вважає Світлана Шурпа, мешканка будинку.

Наразі мешканці ще 5 будинків, які перебувають на балансі Єдиного розрахункового центру, не мають прямих розрахунків за електроенергію. У двох із них ЄРЦ проводить реконструкцію електромереж.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...