Черговий напад на автівку громадського активіста

Автор: Турій Роман

02 Aug, 2014 10:44

Поділитись публікацією
Черговий напад на автівку громадського активіста

31 липня скоєно черговий напад на автомашину громадського активіста, учасника Євромайдану та заступника голови Громадської ради при УМВС в Івано-Франківській області Ігоря Синяка.

Читайте також: З річної служби в зоні АТО повертається доброволець, боєць легендарної 80-тки іванофранківець Ігор Синяк (ФОТО)

Ігор Синяк припаркував належний йому автомобіль марки Део-сенс червоного кольору біля свого будинку по вулиці Федьковича, 88 в районі мікрорайону Пасічна, що в м. Івано-Франківську

За словами Ігоря у машині було все перевернуто верх дном, зламано всі замки у дверцятах, але нічого не викрадено. Міліція поки, що не дає відповіді на питання хто саме і за що переслідує громадського діяча.  Незабаром Ігор Синяк планує направитись у зону проведення АТО, так як має значний досвід бойових дій та проведення спецоперацій, повідомляє голос.інфо.

Громадська рада при УМВС в області вимагає від керівництва міліції взяти розкриття серії злочинів скоєних відносно Ігоря Синяка на контроль і встановити винних.

Теги: