Чернега і Доній не голосували за закон про люстрацію. Витягнули карточки і зробили вигляд, що їх немає у залі – Сікора (ДОПОВНЕНО)

Автор: Турій Роман

12 Сер, 2014 12:56

Поділитись публікацією
Чернега і Доній не голосували за закон про люстрацію. Витягнули карточки і зробили вигляд, що їх немає у залі – Сікора (ДОПОВНЕНО)

Щойно в першому читанні був проголосований закон про очищення влади.

Читайте також: Заступника іванофранківця Романа Чернеги затримали на стотисячному хабарі

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua повідомила народний депутат Ольга Сікора.

За її словами, за законопроект не голосували Олесь Доній та Роман Чернега з УДАРУ, які просто зробили вигляд, що їх немає у залі.

«Вони просто витягнули свої карточки із системи для голосування. Коли карточка витягнута, при підрахунку голосів стоїть прочерк, ніби депутат відсутній у залі засідань. Насправді вони обидва знаходяться у залі, але карточки свої позабирали», – розповіла Ольга Сікора.

Мова йде про люстраційний законопроект 4429а – проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про вибори народних депутатів України” (щодо уточнення права бути обраним).

Законопроектом пропонується доповнити частину четверту статті дев’ятої Закону України “Про вибори народних депутатів України” новим положенням про заборону обиратись народним депутатом України громадянам України, які були народними депутатами України усіх попередніх скликань. Таким чином автор законопроекту вважає, що можна якісно очистити Верховну Раду.