Чернега: Уряду терміново треба повернутися обличчям до проблем дорожньої інфраструктури західних областей

Автор: Турій Роман

30 May, 2014 12:48

Поділитись публікацією
Чернега: Уряду терміново треба повернутися обличчям до проблем дорожньої інфраструктури західних областей

За період незалежності всі уряди і переважна більшість політиків вищого рівня намагалися задовольнити інтереси виборців східних регіонів. У той же час Західна Україна, як нерідна, залишалась поза увагою. Особливо це стосується, дорожньої інфраструктури.

Читайте також: Роман Чернега нагородив дітей за кращі малюнки на тему охорони праці (ФОТО)

Про це говорить нардеп Роман Чернега.

«За півтори роки роботи в парламенті я, як народний депутат від Івано-Франківщини і керівник групи “Галичина”, близько сотні звернень і запитів надіслав до державних органів всіх рівнів та органів місцевого самоврядування з проханням та вимогою винайти кошти на ремонт доріг . Неодноразово пропонував і механізми винайдення коштів, зокрема шляхом внесення конкретних змін у законодавство України. Але віз і нині там», – каже нардеп.

За його словами, у ЗМІ знову є повідомлення, що міжнародні фінансові інституції на прохання Кабміну виділятимуть мільйони євро на ремонт доріг у Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Миколаєві.

«Я абсолютно “за” будівництво і ремонт доріг, і в цих областях також. Але повірте, що дороги у західній Україні знаходяться просто у катастрофічному стані. І невдоволення людей росте щоденно. Тому думаю, що Уряду терміново треба повернутися обличчям до проблем дорожньої інфраструктури західних областей», – каже Чернега.

Теги: