Чернега знову очолює обласний «УДАР»

Автор: Турій Роман

14 Чер, 2014 08:20

Поділитись публікацією
Чернега знову очолює обласний «УДАР»

Делегати конференції Івано-Франківської ОО партії «УДАР Віталія Кличка підтвердили повноваження голови обласної організації Романа Чернеги.

Читайте також: Гігієну праці тепер буде контролювати Держслужба з питань праці - Чернега

13 червня відбулася конференція Івано-Франківської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Делегати конференції вшанували хвилиною мовчання загиблих  учасників АТО на Сході країни.

Народний депутат Роман Чернега відзначив, що наразі сформовані всі районні осередки партії та створені громадські приймальні партії УДАР. Наразі перед УДАРівцям Прикарпаття стоїть завдання завершити розбудову первинні осередків в області.

Учасники конференції затвердили звіт голови обласного «УДАРу» та підтвердили його повноваження на наступні два роки.

Лідер прикарпатських УДАРівців подякував однопартійцям за підтримку та відзначив, що основним завданням є завершення процесу очищення державної влади.

«Я, хочу щоб ми з вами приклали максимум зусиль для того, щоб парламент змінився і міг приймати ті життєво необхідні рішення для змін в державі. Є чітка позиція Президента, і наша партійна позиція: змінити нашу державу, щоби люди відчули переміни на краще. Я сподіваюся, що ми всі разом єдиною командою доведемо, що обіцянки можуть виконуватися», – сказав народний депутат.

Першим заступником обласної організації  і водночас головою виконкому залишився Ігор Росипайло. Заступником з питань стратегії, планування і безпеки  став Ярослав Сторож, заступником з питань польової та агітаціно-масової роботи – Володимир Гергелюк, заступником з питань розвитку структури та роботи з депутатами – Андрій Майданський.

Також на обласній конференції обрали раду обласної організації партії «УДАР» у складі семи осіб та ревізійну комісію, яку очолив Геннадій Чудак, а також затвердили виконавчий комітет обласної організації партії.

 

Теги: