Черненко: “Зупинити вибори може лише введення військового стану”

Автор: Людмила Баран

05 May, 2014 16:13

Поділитись публікацією
Черненко: “Зупинити вибори може лише введення військового стану”

5 травня представники Комітету виборців України на зустрічі з журналістами повідомили, що немає законних причин для скасування виборів Президента 25 травня. До них активно готуються.

Читайте також: 30-ліття легалізації УГКЦ: франківців запрошують на прощу до Катедри

“Ми не бачимо правових підстав, щоб вибори не відбулися. Закон говорить, що навіть якщо на одній дільниці їх не провели, то виборча комісія все одно визнає результати. Єдине, що може зупинити вибори, — це введення військового стану”, – говорить Олександр Черненко – голова правління Комітету виборців України.

Він повідомляє, що заданими соціологічних опитувань, які проводились 16-19 квітня, 56% осіб сказали, що точно прийдуть на вибори і 29% думають про те, щоб піти проголосувати.

“З екранів телевізора ми бачимо озброєну меншість, яка хоче диктувати свої умови. Але більшість людей виступають за проведення виборів, хоч на Сході вони переважно неактивні”, — стверджує Олександр Черненко.

За даними Комітету виборців, вже всі окружні виборчі комісії сформовані, хоча не всі працюють в нормальному режимі. Лише 5-7 ОВК не приступили до роботи.

Олександр Черненко вважає: “Якщо вибори 25 травня не провести,то невідомо, чи вони пройдуть взагалі. Якщо вибори не відбудуться, то Україна як держава теж не відбудеться. Свідомі громадяни України не зацікавлені у зриві виборів”.

Теги: