Червоний Хрест та Coca-Cola передали Обласному перинатальному центру обладнання для боротьби з COVID-19 (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

15 Лип, 2020 17:08

Червоний Хрест та Coca-Cola передали Обласному перинатальному центру обладнання для боротьби з COVID-19 (ФОТО)

Обласний перинатальний центр в Івано-Франківську отримав нове життєво необхідне обладнання для допомоги пацієнтам з COVID-19.

Читайте також: Прикарпатських волонтерів навчили просто та доступно розповідати про кір (ФОТО)

Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації Coca-Cola передали для перинатального центру два монітори пацієнта PG S50 та аналізатор електролітів Lab-Analyt – 910 Plus.

Генеральний директор Обласного перинатального центру м. Івано-Франківськ Юрій Павлушинський зазначає, що ця допомога є надважлива для їхнього закладу.

«Наш заклад одним з перших приймає хворих на COVID-19. До нас потрапляють жінки зі всієї області, у тому числі – з різними ускладненнями. Кожен медичний заклад має працювати, аби у першу чергу надавати якісну допомогу пацієнтам. Монітори ми передали у дитячу та дорослу реанімації, а аналізатор у лабораторію – тут він буде працювати як для дорослих, так і для діток. Це обладнання сучасне і якісне, а таке завжди нам потрібне», – говорить Павлушинський.

Очільник обласного Товариства Червоного Хреста Валерій Старченко зазначає:

«Одна з програм Червоного Хреста – це допомога у боротьбі з коронавірусом. Спільно з Кока-Кола ми вирішили направити до західних областей потрібну їм апаратуру. Зараз лікарня вже отримала два монітори пацієнта та аналізатор електролітів, а згодом надійде також ШВЛ-апарат»

За словами представника компанії Кока-Кола Руслана Павлюка, компанія є частиною громади і завжди робить усе можливе задля вирішення гострих питань.

«З перших днів пандемії ми почали надавати допомогу соціально незахищеним верствам населення та опорним лікарням. Ми раді, що сьогодні ми передаємо перинатальному центру необхідне обладнання для боротьби з Covid-19. Крім цього, від початку епідемії наша компанія надала понад 100 000 пляшок продукції для підтримки пацієнтів, лікарів та соціально-вразливих груп по всій Україні, а також 15 000 пляшок для донорів крові, які допомагають рятувати інші життя».

З початку поширення COVID-19 за підтримки Товариства Червоного Хреста України та фундації Coca-Cola, шість ключових лікарень по всій Україні буде забезпечено життєво важливим обладнанням: це 3 апарати для штучної вентиляції легенів, 12 моніторів стану пацієнта, 5 аналізаторів електролітів та газів крові, 1 аналізатор крові/pH/електролітів/метаболітів та 1 біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD, стаціонарний.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...