Червоно-чорне дербі: футболісти “Калуша” привезли бойову нічию з Рівненщини (ВІДЕО)

25 Вер, 2019 09:13

Футбольний клуб “Калуш” завершив перше коло Другої ліги нічиєю у Млинові.

У звітному матчі Василю Качуру довелося експериментувати зі складом, адже він не міг розраховувати на лідера команди Данила Книша, що пропускав матч через дискваліфікацію. Окрім того, у воротах вперше у Другій лізі вийшов Кирило Злотар.

Перший небезпечний момент у матчі створили господарі – Злотар врятував після потужного удару здалека від Мисика. Калушани відповіли ефектним ударом від Лебедя під поперечину – голкіпер у відчайдушному стрибку перевів “круглого” на кутовий. Після обміну гострими “привітами” першими вдалося забити рівнянам. Яременко чудовим ударом головою застав зненацька голкіпера прикарпатців – 1:0.

По перерві команда Юрія Вірта багато атакувала, змушуючи Злотара раз за разом вступати у гру. Та все ж калушани “стерпіли” і реалізували свій чи не єдиний шанс у другому таймі. Владислав Танчин після подачі від Заваляка опинився у потрібний час у потрібному місці і зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

Свій наступний поєдинок команда Василя Качура зіграє у суботу, 28 вересня, в гостях у петропавлівської “Чайки”.

Джерело: Sport.if.ua