Чеська RegioJet планує розширити перевезення до Івано-Франківська і не тільки

Автор: Вадим Войтик

07 Jul, 2023 18:10

Поділитись публікацією
Чеська RegioJet планує розширити перевезення до Івано-Франківська і не тільки

Чеська залізнична пасажирська компанія RegioJet заявила про свої плани розширити власну мережу до закарпатського міста Чоп з перспективою перевезень пасажирів до великих міст Західної України. 

Про це в інтерв’ю ЦТС повідомив власник RegioJet Радим Янчура, пише lowcostavia.

Передусім, ми хочемо розширити наш діючий залізничний маршрут від Кошице до Чопа, а в перспективі – до Мукачева. А вже потім поєднати наш поїзд з поїздами “Укрзалізниці” і організувати перевезення до Івано-Франківська, Чернівців та інших міст на заході України, – зазначив він.

Янчура додав, що оскільки європейська колія доходить аж до Мукачева, є бажання запустити прямий нічний поїзд з Праги до Мукачева, аби люди могли сісти на поїзд увечері в Празі, а прокинутись вже у Мукачеві.

Для цього необхідно відновити електрифікацію європейської колії на ділянці Чоп-Мукачево, раніше вона була електрифікована, але пізніше деякі ділянки контактної мережі були демонтовані, – додав власник RegioJet.

Також він підкреслив, що RegioJet готовий електрифікувати цю ділянку за власні кошти. За словами Янчури, новий потяг до Чопа планують запустити вже у 2023 році – зараз компанія узгоджує графіки та умови з “Укрзалізницею”.

RegioJet є приватним чеським оператором пасажирського залізничного та автобусного транспорту, який належить компанії Student Agency. Це найбільший приватний оператор пасажирських залізниць у Чеській Республіці, який успішно працює у трьох країнах.

Теги: