Чеський банкір очолив правління ПриватБанку

Автор: Борис Марія

11 Jan, 2018 13:07

Поділитись публікацією
Чеський банкір очолив правління ПриватБанку
Наглядова рада ПриватБанку призначила чеха Петра Крумханзла на посаду голови правління та подала документи до Національного банку України на його затвердження.

Читайте також: Буковель перейшов на баланс держави, - Гонтарєва

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Крумханзл працював на керівних посадах у провідних банках Європейського Союзу, а також був на посаді члена правління з операційних питань в “Райффайзен Банку Аваль”.

“Цінним стане його досвід на посаді члена правління з операційних питань в створеній урядом Австрії компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution, де він відповідав за виділення непрацюючих активів в так званий поганий банк, а також за визначення корпоративної стратегії, забезпечення належної інфраструктури та юридичну підтримку. Його останній досвід роботи був пов’язаний з ринком Китаю, де Петр на посаді члена правління з операційних питань Home Credit, керував операціями банку, в складі якого працювало понад 85000 працівників”, – пояснили у прес-службі.

В липні 2017 року було оголошено, що наглядова рада ПриватБанку обрала міжнародну рекрутингову компанію Amrop Executive Search Ukraine для пошуку кандидатів на посади голови правління ПриватБанку та його заступника з фінансових питань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГПУ й НАБУ взялися за Приватбанк. Арештували майно, готують підозри

ПриватБанк продасть будівлю телеканалу “1+1” і курорт Буковель, – НБУ

Голова правління Приватбанку подав у відставку