“Чесно розказувати людям, що відбувається, було б краще, ніж розказувати байки про 500 вбитих терористів”, – журналістка Настя Станко

Автор: Людмила Баран

15 Кві, 2015 11:23

Поділитись публікацією
“Чесно розказувати людям, що відбувається, було б краще, ніж розказувати байки про 500 вбитих терористів”, – журналістка Настя Станко

Журналістка “Громадського” Настя Станко, перебуваючи у рідному Івано-Франківську, поспілкувалася з відвідувачами кафе “Станція”. Зустріч була на теми війни, правди та пропаганди. 

На думку журналістки, суспільство, пройшовши Майдан, краще, ніж влада, переживає гірку правду, ніж солодку брехню. Люди самі бачать, що на війні є жертви з обох сторін, серед мирного населення, і з ними про це треба говорити чесно. А не так, як про це кажуть офіційні прес-служби у щоденних зводах новин із зони АТО.

“Чесно пояснювати людям, що відбувається, було б краще, ніж розказувати якісь байки про 500 вбитих терористів”, – зауважила Настя Станко.

Також вона вважає, що журналістам не личить вживати оціночних й емоційно забарвлених слів у новинах. За її словами, на “Громадському ТБ” принципово не вживають слів “герої”, “героїчно”, “вороги”, “ватніки”.

Настя Станко похвалилася, що її каналу довіряють також сепаратисти.

“Бойовики нас також дивляться, і вважають нас найбільш об’єктивними. Нам це з Донецька передавали”.

 фото Наталії Данилюк