Чесною журналістикою на квартиру не заробиш, — футбольний коментатор і ютубер Роман Бебех (ВІДЕО)

21 Лют, 2024 20:54

Поділитись публікацією
Чесною журналістикою на квартиру не заробиш, — футбольний коментатор і ютубер Роман Бебех (ВІДЕО)

Роман Бебех – спортивний журналіст, футбольний коментатор, автор та ведучий YouTube-каналу “Бомбардир”. Гість проєкту “Розмова” серед іншого розповів, чи дійсно робота коментатора коштує 750 гривень, чому не коментує інші види спорту й поділився про поїздки на фронт.

Читайте також: Моя історія війни – одна з найкращих історій життя, — ветеран війни, блогер і письменник Олександр Будько (ВІДЕО)

Про це пише “Галка” з посиланням на “Розмову“.

“Журналістика – це така професія, що якщо ви чесно будете виконувати свою роботу, вам важко буде купити квартиру в Києві. Чесно, я не кажу на когось працювати, брати “ліві гроші”, робити замовні матеріали. Якщо ви чесно виконуєте свою роботу, хочете відпочити, то на квартиру буде заробити важко”.

– Чи правда робота коментатора коштує 750 гривень?

– По-перше, є люди, які працюють на контракті. Є штатні коментатори й мені говорили, що вони себе достатньо непогано почувають. Тобто вони мають щомісяця зарплату.

Для мене це як факультатив і бажання відволіктись. Авжеж, хотілося б, щоб платили більше, але ми прийняли ці правила гри.

Якщо я прийняв ці умови — я не буду плюватися. Якщо я буду незадоволений, то просто скажу: “Я вам бажаю удачі, до побачення.

– Чому не коментуєш інші види спорту?

– Я не хочу лізти туди, у чому я не розбираюсь. Я знаю якісь види спорту, але не настільки глибоко.

Мене навіть приємно дивують такі люди, які можуть спокійно п’ять видів спорту коментувати. Це як мати п’ять коханок, наприклад, і ти маєш всіх задовольнити.  У мене немає здоров’я мати п’ять коханок.

– Наскільки близько був до “нуля”?

– За кілька кілометрів. Я був на тих позиціях, де дрони злітають. Раз були за 700 метрів від піхоти.

Там дуже небезпечно і зараз ще стало небезпечніше з цими fpv-дронами. Дуже важко, говорять люди, дійти до позиції. Тобто великі втрати, коли люди йдуть саме на позиції, тому що ти “світишся”.

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.