ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР ФЕСТ від ТМ “ВАМ”: перше свято морозива та новий рекорд України

Автор: Жанна Головенко

12 Чер, 2024 10:32

Поділитись публікацією
ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР ФЕСТ від ТМ “ВАМ”: перше свято морозива та новий рекорд України

8 червня в Івано-Франківську відбулося перше свято морозива ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР ФЕСТ, організоване торговою маркою “ВАМ”. Це свято не тільки потішило мешканців та гостей міста смачним морозивом, а й увійшло в історію України завдяки встановленню національного рекорду.

Сотні сімей зібралися в парку Шевченка, щоб безкоштовно скуштувати морозиво ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР та насолодитися незабутнім відпочинком. Головною подією фестивалю стало встановлення рекорду України з наймасовішої дегустації морозива на одній локації.

1755 порцій ЧЕСНОГО ПЛОМБІРУ за 1 годину 40 хвилин – таким став новий рекорд в Україні. Попереднє досягнення, встановлене в Одесі, було перевершене майже вдвічі.

На фестивалі зібрали понад 10 000 грн для ЗСУ

Після встановлення рекорду, організатори запропонували всім охочим придбати морозиво ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР, зробивши благодійний внесок на підтримку ЗСУ. Завдяки активній участі гостей фестивалю вдалося зібрати понад 10 000 гривень, які будуть передані фонду “Повернись живим”.

ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР ФЕСТ – свято цілої родини

ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР ФЕСТ – це не лише про смачне морозиво, а й про єднання та підтримку наших захисників. Фестиваль подарував гостям насичену програму:

  • Виступ гурту 7 TEEN’S
  • Конкурси з призами у вигляді сертифікатів на морозиво та до дитячого розважального центру ЧубіБум
  • Ігри та інші розваги

Організатори фестивалю – ТМ “ВАМ” і ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР – планують провести ЧЕСНИЙ ПЛОМБІР ФЕСТ і наступного літа, сподіваючись побити власний рекорд та зібрати ще більше гостей.

Партнерами події стали: будівельна компанія VAMBUD, доставка піци ТРЕБА та дитячий розважальний центр ЧубіБум

ТМ “ВАМ” – виробництво домашніх страв в Івано-Франківську, яке створює смачні і натуральні напівфабрикати уже протягом 20-ти років. Спочатку це були тільки пельмені та вареники, але зараз – це понад 50 видів страв. Голубці, варенички, салати, холодець, мʼясні та рибні страви – все таке ж смачне, як у мами чи бабусі. Обов’язково шукайте фірмові заморожені домашні страви від ТМ “ВАМ” у найближчому супермаркеті, аби переконатись у цьому самим.

РЕКЛАМА

Теги: