Четверо осіб у важкому стані внаслідок пожежі нафтопроводу на Надвірнянщині

Автор: Застава Максим

30 Sep, 2023 21:31

Поділитись публікацією
Четверо осіб у важкому стані внаслідок пожежі нафтопроводу на Надвірнянщині

Двоє дітей і двоє дорослих у важкому стані внаслідок пожежі нафтопроводу у селі Стримба.

Про це пише “Галка” з посиланням на голову Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлану Онищук.

“У важкому стані двоє хлопчиків, які постраждали від вогню. У них значні площі опіків тіла. Одного з них уже доставлено до Івано-Франківської обласної лікарні й надається уся необхідна допомога. Зараз медики роблять все можливе, щоби стабілізувати стан другої дитини й транспортувати до ОДКЛ”, – пише Онищук.

Також госпіталізовано трьох дорослих. Двоє з них перебувають у важкому стані, ще одна людина – у середньому ступені важкості. В усіх постраждалих – опікові травми. Їх було доставлено до найближчої лікарні, де надано необхідну допомогу. Постраждалих готуються прийняти обласні медзаклади в опікові відділення.

Ще четверо постраждалих оглянули медики, які працювали на місці події. У людей виявлено незначні опіки й надано необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації вони відмовились.

Онищук додала, відомо, що сталась розгерметизація трубопроводу, яка призвела до витоку нафтопродукту і загоряння. Вогонь розповсюдився на приватний будинок.

Пожежу ліквідовано.

Відповідні служби продовжують працювати.

Як писала “Галка”, інцидент стався 30 вересня близько 17:00. Розлиті нафтопродукти спалахнули й вогонь розповсюдився на приватний будинок.

Обставини пожежі встановлюють правоохоронці. Попередньо, стороннього втручання не виявлено.