Чиновники мерії та міліція на пунктах прийому металу шукали крадене комунальне майно (ФОТО)

Автор: Турій Роман

05 Mar, 2015 18:43

Поділитись публікацією
Чиновники мерії та міліція на пунктах прийому металу шукали крадене комунальне майно (ФОТО)

5 березня в Івано-Франківську відбувся рейд по пунктах прийому металобрухту.

В спецкомісію увійшли працівники Департаменту комунального господарства, управління торгівлі, інспекції з благоустрою та представники міліції. Усі вони розділилися на дві групи та одночасно виїхали на провідини пунктів прийому металобрухту.

За дивним збігом обставин, більшість з таких закладів чомусь нині виявилися закритими, інформує кореспондент “Галки“, який теж був присутній в рейді. З п’яти оглянутих пунктів  за участю журналіста, працювало лише два.

Де було відчинено, чиновникам та міліції роповіли, що в жодному випадку не приймають підозрілий метал, до прикладу рештіки каналізації. Навпаки, кажуть, інколи самі повідомляють міліцію про такі випадки, і намагаються притримати збувачів. У підтвердження слів ревізорам відкрили свої склади. Комунальники пригледілися до кількох труб, однак стверджувати, що вони крадені – доказів не вистачило.

Як відомо, вже не перший рік місту дошкуляють крадії комунального майна. Однак у міської влади немає достатньо повноважень, аби закривати пункти прийому металу, які приймають крадені в громади речі.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua