Чиновники цивілізують новорічний “алкоярмарок”

Автор: Людмила Баран

25 Dec, 2014 12:08

Поділитись публікацією
Чиновники цивілізують новорічний “алкоярмарок”

Чиновникам вдалося подолати проблему продажу міцного алкоголю на новорічно-різдвяному ярмарку.

Читайте також: Різдвяна акція з написання листів може не повторитися через жадібність франківців

Про це на прес-конференції 25 грудня розповіла Вікторія Шахоріна – директорка КП “Івано-Франкіський міський рекламно-інформаційний центр”.

“Підприємець вибачився і з’їхав з будиночка, – повідомила Вікторія Шахоріна. – Зараз ми спостерігаємо за всіма підприємцями, фіксуємо порушення. Ті, хто порушив умови, бере участь в ярмарку перший і останній раз. Будемо з ними прощатися.  За продаж алкоголю – відмова в участі у той же день”.

За її словами, на ярмарку щодня присутні два працівники комунального підприємства. Серед порушень, які вони виявили: відсутність вогнегасника, використання обігрівачів у будиночках.

Як розказала  Вікторія Шахоріна,  декотрі підприємці на ярмарку представлені зовсім не так, як обіцяли на погодженні у міській раді. Говорили про красиве оформлення своєї продукції,а натомість понаклеювали зелені цінники, як у магазині,  і почали продавати сухарики.

“Зараз бачу кілька помилок в організації, які ми виправимо наступного року.  Це перший раз ми проводимо ярмарок. Робили це не для “галочки”, а для того, щоб люди відчули ауру свята”, – зазначила Вікторія Шахоріна. 

Нагадаємо, продаж міцних  напоїв на “європейському” ярмарку викликав невдоволення мешканців через що його почали називати “алкоярмарком”. Міська влада відреагувала показовим виселенням одного з продавців.  На ярмарку дозволяють  продаж глінтвейну.

Теги: