Чиновники взялися за боротьбу з гральним бізнесом

Автор: Турій Роман

18 Nov, 2014 11:22

Чиновники взялися за боротьбу з гральним бізнесом
Відбулося чергове засідання комісії щодо перевірки наявності та функціонування в області гральних закладів.

Комісію, до складу якої увійшли представники влади, депутатського корпусу, громадськості, контролюючих органів, було створено за рішенням сесії обласної ради від 12 вересня цього року. Її співголовами стали заступник голови обласної ради Остап Дзеса і заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович.

Присутні на засіданні ознайомилися зі змістом законів України, якими визначено заборону грального бізнесу в нашій державі. Зазначалося: за порушення положень, окреслених на законодавчому рівні, передбачено перерахування отриманого доходу до державного бюджету та виплату матеріального стягнення. Йшлося про необхідність перевірки і аналізу переліку суб’єктів, які, незважаючи на всі заборони, продовжують пропагувати гральний бізнес в області. Представники комісії вирішили підготувати звернення до обласної ради з проханням рекомендувати заборонити на території області загалом та міста Івано-Франківська зокрема функціонування гральних закладів.

Поки такі рішення впроваджуватимуться в дію, статистичні дані стосовно грального бізнесу на Прикарпатті виглядають наступним чином: з початку року правоохоронці порушили 76 кримінальних справ, 10 справ спрямовано до судових інстанцій, вилучено 282 одиниці різноманітного грального обладнання.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry