Чиста енергетика на Івано-Франківщині поповнилась ще однією сонячною електростанцією (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Jul, 2018 17:10

Поділитись публікацією
Чиста енергетика на Івано-Франківщині поповнилась ще однією сонячною електростанцією (ФОТО)

Компанія ЕКО-ЦІЛЬ завершила будівництво і запустила в експлуатацію сонячну електростанцію у Коломиї. Вона має потужність 33кВт.

Річний виробіток електроенергії становитиме 32000 кВт.

Прибуток від продажу електроенергії за «Зеленим тарифом» становитиме 153 212 грн на рік. Як відомо, «Зелений тариф» затверджений законом України у розмірі 0.18Євро (5.87грн) за кіловат і зафіксований до 2030 року.

Сонячну електростанцію змонтували на території біля приватного будинку. Будівництво металоконструкцій та встановлення сонячних батарей тривало всьго 10 днів. При її будівництві використали сонячні батареї Risen 275 (120шт) та інвертор виробника Huawei потужністю 30кВт.

Як розповідають фахівці компанії ЕКО-ЦІЛЬ, сонячні батареї, які пропонують, мають тривалий термін експлуатації – мінімум 25 років. Клієнтам рекомендують купити сонячні панелі для будинку від відомих виробників, які входять до списку Tier 1.

Із збільшенням попиту на сонячні батареї, ціна на них поступово знижується, а завдяки одному з найвигідніших «зелених тарифів» у Європі, окупність становить від 5 років.

Більше про “зелений тариф» та сонячні електростанції можна дізнатись на сайті компанії ЕКО-ЦІЛЬ:
http://bit.ly/siteecogoal